Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

IMT Smile společně s Nikol Štíbrovou přináší Príliš osobnú známosť!

Listopad 18, 2019

IMT Smile společně s Nikol Štíbrovou přináší Príliš osobnú známosť!

Česká moderátorka a herečka Nikol Štíbrová a Ivan Tásler se skupinou IMT Smile vydávají společný singl Príliš osobná známosť z nového filmu Evity Twardzik Urbaníkové. K singlu byl natočen i videoklip. Autorem hudby je Ivan Tásler a text napsala Anna Tásler Onderková.

„Hodně jsme si Ivanem povídali nejenom o filmu, ale i o našich představách, jaká by filmová skladba měla být, a jsem nadšená, že se mu to do puntíku podařilo naplnit,“ přibližuje proces tvorby písně Evita.

„Dostal jsem nabídku na nahrání písně k filmu a podmínka byla, aby byla československá. Dlouho jsem přemýšlel nad tím – s kým. Potom jsem úplnou náhodou viděl na Instagramu Nikol zpívat českou písničku. Líbilo se mi, s jakým citem zpívá a jak cítí hudbu bez toho, aby byla zpěvačka. A tak jsem jí právě přes Instagram kontaktoval,“ říká Ivan Tásler„A jsem velmi spokojený, moje první nápady většinou fungují, a tak tomu bylo i teď. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli Nikol ví, kdo jsou vůbec IMT Smile. Zareagovala ale velmi mile, sám jsem byl překvapený.“

„No můžu to jen potvrdit. Taková je dnes doba, lidi se kontaktují přes Instagram. Zpočátku jsem tomu nechtěla věřit, protože, a teď to už Ivan ví, já jsem jejich veliký fanoušek. Pro mě to jsou páni muzikanti, a na začátku jsem si myslela, jestli jsi Ivan nedělá legraci. Vůbec jsem netušila, že mě IMT SMILE sledují na Instagramu. Pak mi ale zazvonilo slovenské číslo a byl to Ivan,“ dokresluje příběh Nikol Štíbrová.

Režie klipu se ujal Róbert Bošeľa a produkce se ujala společnost NUNEZ NFE s.r.o. „Není jednoduché zasahovat do hotového díla a vybrat z něj fragmenty tak, aby byla zachovaná kontinuita díla. Naštěstí v tomhle případě mi to IMT Smile s Nikol hodně ulehčili, protože hudbou vystihli charakter našeho mikropříběhu a tím, že jsme natáčeli reálný proces tvorby, naskytlo se nám mnoho autentických situací a skvělé energie, kterou jsem přetransformoval to finálního klipu,“ dodává na závěr režisér Bošeľa.
Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *