Wu-Tang Clan oznámil vydání nového alba Wu-Tang: The Saga Continues a vypouští první singl

Datum: 26.08.2017 | Autor: Ondřej

V pátek může vyjít kolik chcete Lil Uzi Vertů, Action Bronsonů či ASAB Mobů, ale nic neotřese základy celosvětové rapové scény tak jako oznámení nového alba newyorské legendární bandy Wu-Tang Clan. Poslední album A Better Tomorrow této devítičlenné skvadry (dříve desetičlenné - R.I.P. Ol´ Dirty Bastard) vyšlo v roce 2014, ovšem nesetkalo se s takovou zpětnou vazbou, jakou by si šaolinští vojáci zasloužili. Nyní však RZA přichází s oznámením, ve které jsme dlouhé roky doufali: Sága porkračuje! Sedmé studiové album Wu-Tang: The Saga Continues výjde ještě v tomto roce a to konkrétně 13. října pod  36 Chambers Alc Lifestyle company. Poslechni si první singl People Say ft. Redman, který má díkybohu starý Wu-Tang sound a je to zaručená hymna:

  

Komentáře ke článku

Zde vložte komentář k článku: Wu-Tang Clan oznámil vydání nového alba Wu-Tang: The Saga Continues a vypouští první singl

Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na UrbanStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Reklama
Reklama