DMX čelí 44 letům ve vězení kvůli daňovým podvodům

Datum: 15.07.2017 | Autor: Ondřej

Finanční správa spojených států amerických obvinila a nechala zatknout šestačtiřicetiletého newyorského rappera Earla´DMX´ Simmonse za daňové úniky, kterých se měl dopustit ve 14ti případech. Od roku 2000 se měl vyhnout placení daní v celkové výši 1,7 mil. dolarů (necelých 40 mil. Kč). V dokumentech, které zveřejnila tmz.com, se uvádí, že DMX používal pro zatajování příjmů účty falešných zaměstnanců. V obžalobě jsou uvedeny konkrétní případy z let 2011 a 2012, kdy v daňovém přiznání uvedl, že neměl v daných letech žádné příjmy, přičemž si vydělal 350 000 a 540 000 dolarů. Nebo v roce 2013 přiznal 10 000 dolarů namísto skutečných 250 000 dolarů.

DMX se nedávno vrátil z dobrovolného léčení drogové závislosti, které strávil v léčebně v jižní Kalifornii, kde pobyl čtvrt roku. Pokud mu bude prokázáno všech 14 daňových úniků, mohl by být odsouzen až na 44 let ve vězení. DMXovi právní zástupci se k obvinění zatím nevyjádřili, X se však obratem po zatčení vyplatil kaucí ve výši půl milionu dolarů, aby nemusel čas do soudu trávit ve vazební věznici.

Podívej se jak DMX reagoval po propuštění na kauci:

Komentáře ke článku

Zde vložte komentář k článku: DMX čelí 44 letům ve vězení kvůli daňovým podvodům

Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na UrbanStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Reklama
Reklama