Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Wanna bee my honey? – Dobročinná medová kolekce dekorativní kosmetiky.

Červen 11, 2020

Wanna bee my honey? – Dobročinná medová kolekce dekorativní kosmetiky.

„Má zlatou barvu, sladce voní a je skutečným všestranným pomocníkem – do kosmetického průmyslu se vrací MED!“ 

Moderní tvar včelích pláství a teplé tóny medu – nová limitované edice od essence “Wanna bee my honey” vás naladí do letní pohody. Celá edice je veganská a přináší pozitivní vlastnosti ze sladkého světa včel, a to bez jediné kapky medu, který je jejich potravou. Jako ostatní výrobky essence je i tato edice cruelty-free! Celá limitovaná edice bude k dispozici od června do srpna a přinese nádherný a elegantní lesk, medovou vůni a dobrý pocit pro každý den.

V rámci edice věnuje essence celkem 20 000 EUR organizaci Green Forest Fund, aby společně vytvořili 3 500 m2 včelího ráje s řadou stromů a rostlin, které dlouhodobě poskytují stanoviště divokým včelám. Limitovaná edice je součástí nové iniciativy „essence cares“, s níž značka podniká kroky v ochraně planety a životního prostředí, dobrých životních podmínek zvířat a nezávadných složek.

Jste fanouškem odvážnějších barev? Tak to si budeme rozumět. Také mě kolekce ihned zaujala svou dobročinnou myšlenkou. Stále zde ovšem hovoříme o dekorativní kosmetice, splní i funkční část?

Světla reflektorů v této řadě nepochybně ukradla paletka očních stínů a rozjasňovačů. Zlaté odstíny, sladká vůně a oslnivý lesk – svět včel poskytuje dokonalou inspiraci barev a vůní. Výsledek? Šest matných, hedvábných a třpytivých očních stínů a dva rozjasňovače, se kterými snadno vytvoříte teplý letní make-up. Vysoce pigmentované textury různých zlatých medových tónů jsou velmi harmonické a lze je krásně kombinovat, a navíc mají okouzlující medovou vůni. Chci také pochválit fakt, že stíny nejsou příliš prašné a nemusíte se tedy bát toho, že byste měli kromě očí třpytivý také celý obličej. S tímto produktem jsem byla opravdu spokojena a můžu ho určitě doporučit!

Dalším z produktů je colour changing glow rtěnka. Jistě jste se již setkali s rtěnkou, která má jinou barvu v balení a následně se změní na rtech. Jak to funguje? Textura reaguje na pH, což znamená, že hodnota pH kůže určí intenzitu růžového odstínu. Rtěnka navíc obsahuje malé zlaté částečky, které v malém množství zůstávají na rtech. Tímto produktem jsem si poměrně nejistá. Do samotné kolekce mi příliš nezapadá, jelikož výsledná růžová barva rtěnky se nehodí k teplým stínům paletky. Jako produkt samotný – proč ne? Má velmi příjemnou aplikaci, jelikož ji můžete rychle použít a nemusíte se bát, že by se vám někde příliš roztírala. Co je za mě ale největší nedostatek je pachuť, která vám bohužel při použití zůstává na rtech a je opravdu nepříjemná. Jak se ale říká, pro krásu se musí trpět. Je tedy na vás, jaké jsou vaše preference. 

Posledním produktem, na který jsem se osobně podívala, je matující fixační pudr. Tento kompaktní pudr by se měl dokonale přizpůsobit každému vzhledu. Osobně jsem byla s jeho použitím i efektivitou velmi spokojená. Na pokožce je opravdu transparentní, tak jak by měl být. Jeho vůně je také velmi příjemná.

Edice obsahuje také další produkty, například kosmetické štětce, odličovací polštářky či balzám na rty.

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *