Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Hidden Orchestra odvypráví v Roxy další příběh

Květen 11, 2015

Hidden Orchestra odvypráví v Roxy další příběh

Z hlavního města Skotska se do Prahy už popáté vrací kvartet Hidden Orchestra, známý originálním propojováním jazzu a elektroniky. V ROXY 18. listopadu odvypráví další zajímavý hudební příběh.

Představte si město Edinburgh s jeho tajemnou atmosférou, nepředvídatelným počasím, větrnými pláněmi a břehy Severního moře. Stejně nevypočitatelná je i hudba Hidden Orchestra spojující v sobě různorodé hudební živly. Hlavní složku tvoří jazz namíchaný s klasikou, ambientem, hip hopem a elektronikou.
Plíživé struny, výrazné bubny a velmi dobře vyvážené programování. Kombinují živé nahrávky s dokonalým ovládáním studiové techniky, což ve výsledku vytváří emociálně bohatý zvuk. Dochází tak i k situacím, kdy dubstepovou basu střídají jemné tóny harfy.

Hidden Orchestra jsou již dlouhou dobu hlavními hvězdami labelu Tru Thoughts. V čele kvartetu stojí zakladatel projektu Joe Acheson (basa a elektronika), doprovázen houslemi a pianem Poppy Ackroyd a dvěma bubeníky Timem Lanem a Jamie Grahamem. Na hudební scénu je vyneslo debutové album z roku 2010 „Night Walks“ a zatím poslední nahrávkou se stalo album „Archipelago“, které nepřestává nasazovat velmi vysokou laťku kvalitě jejich produkcí.

Jestli vás baví v hudbě poslouchat příběhy, které se vyvíjí skrze klikaté cesty k těm nejméně očekávaným koncům, tak si nenechte Hidden Orchestra ujít.

HIDDEN ORCHESTRA (UK) @ ROXY
18. 11. 2015, open 19:00
Support. TBA

FB Událost

Vstupenky/Tickets: 400 Kč + popl.
V NoD za zvýhodněnou cenu
GoOut


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *