Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Uncategorized

FITFAB Strong přišel s dosud nejnáročnějším programem, který uspokojí každého fitness nadšence

Leden 7, 2020

FITFAB Strong přišel s dosud nejnáročnějším programem, který uspokojí každého fitness nadšence

FITFAB Strong, český fitness projekt, vydal již pátý program a rozšiřuje tak své portfolio o dalších šest sportovních on-line lekcí. Program s názvem FITFAB Strongest je tím nejnáročnějším z dílny týmu FITFAB Strong a je pomyslnou třešničkou předchozích čtyř. Lekce trvající až 50 minut si, stejně jako všechny předchozí, můžete pustit a stáhnout zcela zdarma na platformách YouTube a Vimeo.

FITFAB Strong je český online fitness program, jehož lekce jsou ke stažení zcela zdarma pro všechny na internetu. Autorkou programu je právnička Andy Pavelcová, která s nápadem přišla během studia na vysoké škole. V současné době existuje pět programů – FITFAB Strong, FITFAB Stronger, FITFAB Strongest, FITFAB Light a FITFAB Well. Každý z pěti programů se skládá ze šesti lekcí. Dohromady si tedy uživatelé mohou vybrat z 30 různorodých cvičení zaměřených na jednotlivé partie. FITFAB Strong pravidelně pořádá i víkendová soustředění, veřejné akce a lekce, workshopy a přednášky do firem.

Prvním videem z nového programu je STAY Strongest zaměřený především na zpevnění spodní části těla. Druhá lekce BOYS Strongest je specifická, až na lektorku, ryze mužským obsazením. HOLD Strongest si zamilují všichni fanoušci jógy. SPORT Strongest je složená ze tří sad koncipovaných jako silový trénink třech různých druhů sportů, a to basketbal, plavání a fotbal. Pátou lekcí je energické taneční cardio MOVE Strongest. A posledním bodem programu je ROCK Strongest zaměřený na zpevnění horní části těla. Ve videích se celkově vystřídají čtyři známé lektorky.

„Jsem si jistá, že jsme přišli s tím nejlepším, co jsme dosud vydali. Poprvé jsme natáčeli nikoli jeden, ale hned dva dny, a to v profesionálním filmovém studiu. Naším cílem bylo vytvořit temnější scénu, která by evokovala náročnost programu. Právě filmové studio nám vyšlo vstříc a utvořilo černé sametové pozadí. V kombinaci s živou hudbou a krásnými tóny houslí jde o skvělý zážitek ze cvičení doma. Tím je náš program unikátní,“ říká Andy Pavelcová, autorka programu. „Program Strongest je logickým vyústěním dvou předešlých hlavních programů Strong a Stronger. Fanoušci, kteří jsou s námi od začátku, se vyvíjí společně s námi a je třeba jim přinášet neustále větší výzvy.“

FITFAB Strongest si ale rozhodně mohou zacvičit i začátečníci. V každé lekci je jeden cvičící, který ukazuje lehčí verzi všech prvků, a tak se ani ti méně ostřílení nemusí bát do programu pustit. Autorka si zakládá na tom, aby byl program úplně pro každého, a tak není třeba záludných pomůcek. Ke cvičení vám postačí klasické jednoruční činky, expandér, čili odporová guma a dvě vařečky.

Celý program vznikl za podpory společnosti Sportisimo, jež je dlouhodobým partnerem FITFAB Strong. Oblečení pro všechny účastníky lekcí dodala společnost Reebok. O stravu lektorek se starala krabičková firma Zdravé stravování. Prostory poskytlo filmové studio FZG Studio.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *