Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Vánoce s udržitelnou značkou oblečení COPE

Prosinec 9, 2020

Vánoce s udržitelnou značkou oblečení COPE

Impulzivní nakupování okolo Vánoc vede často k zbytečným dárkům. Darujte raději sobě či druhým pečlivě vybraný kousek s nadčasovým designem a udržitelným původem. Na COPE.cz najdete kvalitně zpracovanou udržitelnou módu od evropských značek, která vydrží roky. Každé nákupní rozhodnutí ovlivňuje svět kolem nás. Kdy jindy si to připomenout, než právě v předvánočním období? „V dobách neklidu a nejistoty platí více než kdy dříve, že je čas investovat do věcí s opravdovou hodnotou. Do produktů, u kterých je jasné, kde a za jakých podmínek byly vyrobeny. Do univerzálních dárků na několik sezón místo trendy výstřelků,“ říká Daniil Chebotarev, zakladatel COPE.

Přinášíme pár stylových tipů, u nichž si můžete být jisti precizním zpracováním, etickou i ekologickou produkcí a prvotřídními materiály. Oblečení bude brzy možné vidět naživo v concept storu Shop Up Stories v Římské 35 na Vinohradech.

COSSAC

Dámská slow fashion značka představuje základní stavební kameny šatníku povznesené o úroveň výš. Ženské kousky pro nošení napříč sezónami. Nenucenou eleganci, která nikdy nebyla pohodlnější. Přesně v tomto duchu se nese aktuální kolekce Considered Comfort. V outfitu od COSSACu se s grácií přesunete z práce rovnou na party.

Organic Basics

Průkopnická značka spodního a funkčního prádla, jejíž mise je měnit módní průmysl k lepšímu. Díky své poctivé práci tak patří na poli udržitelné módy k těm nejoblíbenějším. Nabízí jednoduchý design s maximálním důrazem na udržitelnost a revoluční řešení. Například komfortní podprsenky nebo legíny na jógu s minimální uhlíkovou stopou.

Pánský streetwear ze severu

Pány potěší variabilní móda ze Skandinávie. Native North sází na severský minimalismus a inspiraci japonskou kulturou. Značka KnowledgeCotton Apparel zase na oblečení vyrobené podle udržitelných inovací. Košile, bundy nebo džíny z odolného materiálu zaručeně poslouží dlouhá léta.

V COPE věří, že styl a udržitelnost jdou ruku v ruce. Nabízí pečlivě vybrané evropské značky, pro které je design stejně důležitý jako odpovědnost k planetě. Kvalitně zpracované oblečení z udržitelné produkce – to dává COPE smysl. Přesvědč se i ty, že slow fashion nemusí být nuda!

Založení COPE inspirovala severská kultura minimalismu, funkčního designu a respektu k přírodě. Mezi vybrané značky patří například Organic Basics, Native North nebo Cossac. Udržitelné oblečení je k zakoupení online a již brzy opět v concept storu Shop Up Stories na Vinohradech.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *