Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Členové kapely Rybičky 48 mají za sebou další svatbu! Kdo komu tentokrát řekl své „ano“?

Srpen 4, 2021

Členové kapely Rybičky 48 mají za sebou další svatbu! Kdo komu tentokrát řekl své „ano“?

Na jaře tohoto roku vydala skupina Rybičky 48, jejiž téměř všichni členové se v nedávné době oženili, singl Svatební hymna. Videoklip k písni se téměř okamžitě dostal na přední pozice v trendech na YouTube a brzy se zařadil s miliónovým zhlédnutím mezi ostatní úspěšné videoklipy kapely.  S vypuštěním videoklipu kapela zároveň vyhlásila soutěž Milionová svatba, v rámci které mohl vítězný pár získat zajímavé ceny a jako hlavní cenu vystoupení skupiny Rybičky 48 na vlastní svatbě.

„Léta nám píšou mraky lidí, jestli nezahrajeme na jejich svatbě. S díky odmítáme, protože kdybychom vzali jednu, tak musíme všechny, což prostě vzhledem k nabitému koncertnímu fermanu nejde,“ říká frontman kapely a čerstvý tatínek Kuba Ryba a dodává: „Díky soutěži Milionová svatba jsme mohli splnit sen alespoň jednomu páru.“  Zájem o soutěž byl obrovský, soutěžní příspěvky dosáhli přes 35.000 sdílení na sociálních sítích. 

„Čekali jsme, že o Milionovou svatbu bude zájem, ale výsledky nás velmi příjemně překvapily. Zapojilo se neskutečné množství lidí z celé České republiky, ale vítěz mohl být jen jeden,“ doplňuje kytarista Petr Lebeda, který si svůj Den D zažil před rokem. 

Vítězi soutěže se stali Barbora a Marek, dnes již manželé Vašinovi. 

Svatba se uskutečnila na krásném místě zvaném Náš mlýn, u obce Ochoz v Olomouckém kraji. O hladký průběh svatebního dne se starali svatební koordinátoři ze společnosti Stačí říct jen ano a o pitný režim svatebčanů se postaral Captain Morgan, jednalo se tedy o další bonusy, které novomanželé získali v rámci výhry v soutěži. 

„Jsme neskutečně rádi, že soutěž vyhráli Barča a Marek, protože na svatbě vládla úžasná atmosféra. Svatebčané znali všechny naše texty a část songů si nejen nevěsta s ženichem odzpívali přímo s námi na pódiu. Byl to prostě krásnej večer,“ říká zpěvák Kuba Ryba.  

„Navíc nedaleko mlýna byl dětský tábor. Děkujeme novomanželům, že pozvali na koncert i děti z tábora a tak jsme mohli udělat hned dvojitou radost,“ dodává Ryba, který si se svou ženou řekl „ano“ před dvěma lety. 

„Chtěli bychom všem moc poděkovat, bylo to boží!!! Těšíme se, až se potkáme na koncertě,“ netají svou radost šťastní novomanželé Barča a Marek Vašinovi. Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *