Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Česká značka plavek PLOVE představuje novinky pro léto 2019

Květen 29, 2019

Česká značka plavek PLOVE představuje novinky pro léto 2019

Módní značka PLOVE české designérky Pavlíny Miklasové přichází s novou kolekcí plavek pro léto 2019.

Značka v sobě spojuje funkčnost, nevšední estetiku a experimenty s materiálem. Působí od roku 2015, kdy vznikla jako školní projekt na pražské UMPRUM. Tvorba autorky od té doby sklízí prestižní nominace a úspěchy na mezinárodních výstavách. Pokud tedy hledáte plavky pro letošní léto, které jen tak někdo jiný mít nebude a chcete kvalitu, určitě zvažte možnost podpory českých tvůrců. 

Pro letošní sezónu přináší značka 2 novinky. První z nich jsou jednodílné plavky s potiskem, který je inspirovaný obrazem od malíře Františka Petráka. Petrákova tvorba se vyznačuje výraznou barevností, smyslem pro kompozici, nadsázkou, určitou naivitou i precizním provedením. Plavky jsou vyráběny v limitovaném množství a k dostání jsou ve velikostech S, M a L.

„S malbou jsem pracovala v různém měřítku. Vznikly tak čtyři druhy potisků na dvou základních podkladových barvách, černé a pískové. Výsledkem jsou jednodílné plavky s variabilními ramínky a autorským potiskem,“ vysvětluje.

Druhým typem jsou dvoudílné plavky s vyztuženými košíčky. Podobný typ se u této značky objevuje poprvé, přes to působí na pohled stejně kvalitně. Tento model je dostupný ve velikostech 75 B až 90 E.

Chci, aby moje plavky nosily i ženy a holky s větším poprsím a skutečně ženskou postavou, proto přicházím s novým střihem a řešením košíčků,“ uvádí designérka.

Produkty PLOVE jsou k dostání na e-shopu značky www.plove.cz a nově také v showroomu Oneday, Františka Křížka 8, Praha 7, a to od března do září 2019.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *