Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Andhim přiveze v březnu do ROXY Superfriends show

Únor 19, 2019

Andhim přiveze v březnu do ROXY Superfriends show

Dvakrát vyprodali ROXY a tentokrát to chtějí Andhim pojmout velkolepě. Přiváží svou proslulou Superfriends show a na pomoc si pozvali svoje dlouholeté „partners in crime“ Super Flu. Simon a Tobias to v ČR milují a je jisté, že to nebude „jen další“ djské vystoupení. Jestli bude někde v roce 2019 znít „super house“, tak to musí být 8. března v ROXY – Andhim & Super Flu na jednom pódiu.


Andhim jsou českému publiku dobře známí. Autoři housových hitovek jako Boy Boy Boy nebo Hausch mají za sebou již dvě vyprodané pražské vystoupení a jedno hraní na pop upu v květinářství. Berlínsko-kolínská producentská dvojice je známá nejen svými historkami o seznámení na soutěži v pojídání párku, neurčitou sexuální i módní orientací, ale i zábavnými sety, kdy dostávají crowd do blízkosti bodu varu.

Andhim doplní Super Flu. Dlouholetí parťáci Andhim, srandisté a hlavně prvotřídní producenti Feliks a Mathias za sebou nechávají po 13 let na scéně nesmazatelnou stopu. Rádi si hrají, experimentují a svými melodiemi pobaví každého na parketu. Ideální kombo pro Superfriends show v ROXY.

Facebook Event zde!

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *